Ke stažení

                                       Stahujte poklepáním na ikony (obrázky)

                                      Aktualizace  (automatická), ke stažení zde , posleddní verze ze dne 31. 1. 2021

 

KALKULAČKA - CESTOVNÍ PŘÍKAZY KE STAŽENÍ

      Výpočet cestovního příkazu                          Exekuce a srážky ze mzdy

 

Info o Windows a stahování: Window rádo zakazuje stažení souborů, pokud Windows zablokuje na první kolo stažení, pokračuje se povelem "více informací"

 

            Ekonomická a účetní kalkulačka                         Společná aktualizace kalkulačky      - Aktualizace pro srážky byla uvolněna v neděli, dne 31. ledna
 Nenechte se zmást hláškami Microsoftu ohledně toho , jak je často program stahován, zda je známý a zda je dobře nainstalován. I po certifikaci našeho software a přidělení certifikátu od ICA, nás Microsoft nezná !!! 
 
Info o Windows a stahování: Window rádo zakazuje stažení souborů, pokud Windows zablokuje na první kolo stažení, pokračuje se povelem "více informací". Po instalaci zadejte - nainstalováno správně. Instalace vždy proběhne v pořádku, protože je navolena tak, aby nekladla žádné nároky na systém Microsfoft. (Tomu se to ale nelíbí, protože by rád po svém registroval vše, co mu přijde do cesty.)
 
         
                                                
                                      Pokud není na počítači knihovna Framework II, (výjimečně a u starých PC - zde je pak odkaz na podporu Microsoft Support ohledně staženi knohovny Framework II. , doporučení - pak nutná ICT obsluha, (neinstalovat ale jako 64bit knihovnu )

X

M2FiMD